Dachowanie samochodu osobowego – DK20, Tuchomie/Trzebiatkowa, 04.11.2019 r.

W dniu 04.11.2019 r. o godzinie 21:55, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, pojazdem marki Mercedes Atego 1329 [GBARt 2,5/29] w związku z dachowaniem samochodu osobowego na drodze krajowej numer 20, na trasie Tuchomie-Trzebiatkowa. Na miejsce działań ratowniczych, zadysponowani zostali również strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie, pojazdem marki Mercedes [GBARt 2,5/26]. Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia  oraz kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym. Na miejscu funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bytowie wykonywali niezbędne czynności w związku ze zdarzeniem drogowym.

ZDJĘCIA © Przemysław Błaż

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.