Dachowanie samochodu osobowego – DK20 Tuchomie/Trzebiatkowa, 05.07.2017

W dniu 05.09.2017 o godzinie 17:01, Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował dwa zastępy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, pojazdami Mercedes ATEGO 1329 [GBARt 2,5/29] oraz Ford TRANSIT [SLRt] w związku z dachowaniem samochodu osobowego na drodze, pomiędzy miejscowościami Tuchomie i Trzebiatkowa. Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz prowadzeniu ruchu wahadłowego na drodze krajowej nr 20. Na miejsce działań ratowniczych, zadysponowani zostali również pojazdem Mercedes [GBA 2,5/26], druhowie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie. Na miejscu obecni byli funkcjonariusze z Posterunku Policji w Tuchomiu, którzy wykonywali niezbędne czynności w związku ze zdarzeniem drogowym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.