Kolizja drogowa samochodu osobowego i ciężarowego – Tuchomie, ul.Jana III Sobieskiego, 22.10.2019 r.

W dniu 22.10.2019 r. o godzinie 12:12, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował dwa zastępy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, pojazdami marki Ford Transit [SLRt] i Mercedes Atego 1329 [GBARt] w związku ze zdarzeniem drogowym na ul.Jana III Sobieskiego w Tuchomiu, w którym uczestniczył samochód osobowy i ciężarowy. Na miejsce działań ratowniczych, zadysponowani zostali również strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie, pojazdem marki Mercedes [GBARt 2,5/26] oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania strażaków polegały m.in. na udzieleniu niezbędnej kwalifikowanej pierwszej pomocy, zabezpieczeniu miejsca i usunięciu wycieku płynów eksploatacyjnych z pojazdu. Na miejscu funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bytowie wykonywali niezbędne czynności w związku ze zdarzeniem drogowym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.