Pożar pustostanu – Tuchomie, ul.Ogrodowa, 13.10.2019 r.

W dniu 13.10.2019 r. o godzinie 10:54, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował dwa zastępy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, pojazdami marki Mercedes Atego 1329 [GBARt] i Star 266 [GBA 2,5/16] w związku z pożarem w pustostanie na ul.Ogrodowej w Tuchomiu. Na miejsce działań ratowniczo-gaśniczych, zadysponowani zostali również pojazdem SCANIA [GCBA 5/32] strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie. Dzięki dokonaniu szybkiego rozpoznania na miejscu działań gaśniczych i zlokalizowaniu miejsca zarzewia ognia, udało się zapobiec rozprzestrzenianiu pożaru poprzez wykorzystanie jednego prądu wody. Ruch pojazdów na drodze powiatowej odbywał się w sposób wahadłowy.

ZDJĘCIA © Wiesław Bezhubka & Przemysław Błaż

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.