ROSENBAUER w OSP Tuchomie – 26.09.2019 r.

W dniu 26-ego września 2019 roku o godzinie 16, remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu odwiedzili przedstawiciele firmy Rosenbauer. Dzięki wizycie nasi druhowie oraz przybyli lokalni sympatycy pożarnictwa mieli możliwość zapoznać się z bardzo nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie asortymencie strażackim oferowanym przez firmę oraz z samochodem gaśniczym marki MAN. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pamięć firmy Rosenbauer o Naszej Jednostce i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli nie raz podziwiać, a może i użytkować w trakcie działań ratowniczo-gaśniczych ten wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.