Triduum Paschalne 2017

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, zgodnie z wieloletnią już tradycją, czynnie uczestniczyli w obchodach Triduum Paschalnego w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw św. Michała Archanioła w Tuchomiu. Nasi strażacy w umundurowaniu galowym pełnili posługę w trakcie Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek w kościele Świętego Wojciecha, natomiast przy Grobie Pańskim w kościele Świętego Michała druhowie pełnili uroczystą wartę wspólnie z „rzymskimi legionistami” w trakcie obrzędów Wielkiej Soboty. W uroczystości Wigilii Paschalnej uczestniczył poczet sztandarowy z sztandarem Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, a po wszystkich obrzędach w kościele św. Wojciecha , kolumna uroczyście przemaszerowała w procesji rezurekcyjnej do kościoła św. Michała Archanioła.

Więcej zdjęć tutaj: Facebook

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.