Wypadek drogowy z udziałem samochodu osobowego i motocykla – Masłowice Tuchomskie, 10.10.2019 r.

W dniu 10.10.2019 r. o godzinie 12:59, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zadysponował zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, pojazdem marki Ford Transit [SLRt] w związku ze zderzeniem motocykla i samochodu osobowego w Masłowicach Tuchomskich, w wyniku którego poszkodowany został kierujący i pasażer jednośladu. Na miejsce działań ratowniczych, zadysponowani zostali również strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie, pojazdem marki Mercedes [GBARt 2,5/26] oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Ponadto z uwagi na zaistniałe obrażenia na miejsce wypadku drogowego skierowane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Działania strażaków polegały m.in. na udzieleniu niezbędnej kwalifikowanej pierwszej pomocy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i miejsca do lądowania dla helikoptera LPR. W trakcie prowadzonych działań ratowniczych ruch pojazdów na drodze został całkowicie wstrzymany. Na miejscu funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bytowie wykonywali niezbędne czynności w związku ze zdarzeniem drogowym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.